Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2024-04-02/2024-04-05
1 | WISŁA ŁĄCZANY | - | RELAKS WYSOKA | 2024-04-04 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | 0:0 |
2 | WISŁA BRZEŹNICA | - | Pauza: SOSNOWIANKA STANISŁAW | 2024-04-03 | 18:45 | Orlik Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 5) | : |
3 | BOROWIK BACHOWICE | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-04-04 | 19:00 | Orlik (Bachowice, Dębowa 12) | 0:0 |
4 | POBIEDR PASZKÓWKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-04-05 | 16:30 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | 0:0 |
5 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | SKAWA II WADOWICE | 2024-04-02 | 18:00 | Orlik Spytkowice (Spytkowice, Szkolna 14) | 0:0 |
Kolejka: 2 w dniach 2024-04-09/2024-04-10
6 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-04-10 | 17:00 | Orlik Przytkowice (Przytkowice 542) | 0:0 |
7 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | POBIEDR PASZKÓWKA | 2024-04-09 | 18:00 | Orlik Spytkowice (Spytkowice, Szkolna 14) | 0:0 |
8 | Pauza: SOSNOWIANKA STANISŁAW | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-04-10 | __:__ | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | : |
9 | RELAKS WYSOKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-04-10 | 17:00 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | 0:0 |
10 | SKAWA III WADOWICE | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-04-10 | 18:15 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | 0:0 |
Kolejka: 3 w dniach 2024-04-16/2024-04-17
11 | WISŁA BRZEŹNICA | - | SKAWA III WADOWICE | 2024-04-17 | 18:45 | Orlik Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 5) | 0:0 |
12 | BOROWIK BACHOWICE | - | RELAKS WYSOKA | 2024-04-17 | 19:00 | Orlik (Bachowice, Dębowa 12) | 0:0 |
13 | POBIEDR PASZKÓWKA | - | Pauza: SOSNOWIANKA STANISŁAW | 2024-04-17 | 17:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
14 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-04-16 | 17:45 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | 0:0 |
15 | SKAWA II WADOWICE | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-04-17 | 18:15 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | 0:0 |
Kolejka: 4 w dniach 2024-04-23/2024-04-25
16 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | SKAWA II WADOWICE | 2024-04-23 | 18:00 | Orlik Spytkowice (Spytkowice, Szkolna 14) | 0:0 |
17 | Pauza: SOSNOWIANKA STANISŁAW | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-04-24 | 17:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | : |
18 | RELAKS WYSOKA | - | POBIEDR PASZKÓWKA | 2024-04-24 | 17:00 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | 0:0 |
19 | SKAWA III WADOWICE | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-04-24 | 18:15 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | 0:0 |
20 | WISŁA ŁĄCZANY | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-04-25 | 17:30 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | 0:0 |
Kolejka: 5 w dniach 2024-04-27/2024-04-30
21 | BOROWIK BACHOWICE | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-04-30 | 19:00 | Orlik (Bachowice, Dębowa 12) | 0:0 |
22 | POBIEDR PASZKÓWKA | - | SKAWA III WADOWICE | 2024-04-30 | 17:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | 0:0 |
23 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | RELAKS WYSOKA | 2024-04-27 | 10:00 | Orlik Spytkowice (Spytkowice, Szkolna 14) | : |
24 | SKAWA II WADOWICE | - | Pauza: SOSNOWIANKA STANISŁAW | 2024-04-30 | 18:15 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
25 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-04-30 | 17:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | 0:0 |
Kolejka: 6 w dniach 2024-04-18/2024-06-18
26 | Pauza: SOSNOWIANKA STANISŁAW | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-08 | 17:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | : |
27 | RELAKS WYSOKA | - | SKAWA II WADOWICE | 2024-05-08 | 17:00 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | 0:0 |
28 | SKAWA III WADOWICE | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-08 | 18:15 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | 0:0 |
29 | WISŁA ŁĄCZANY | - | POBIEDR PASZKÓWKA | 2024-04-18 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | 0:0 |
30 | WISŁA BRZEŹNICA | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-06-18 | 17:00 | Orlik Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 5) | : |
Kolejka: 7 w dniach 2024-05-14/2024-05-15
31 | POBIEDR PASZKÓWKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-15 | 17:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
32 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-15 | 17:00 | Orlik Spytkowice (Spytkowice, Szkolna 14) | : |
33 | SKAWA II WADOWICE | - | SKAWA III WADOWICE | 2024-05-15 | 18:15 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
34 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | RELAKS WYSOKA | 2024-05-15 | 17:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
35 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | Pauza: SOSNOWIANKA STANISŁAW | 2024-05-14 | 18:00 | Orlik Spytkowice (Spytkowice, Szkolna 14) | : |
Kolejka: 8 w dniach 2024-05-22/2024-05-23
36 | RELAKS WYSOKA | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-22 | 17:00 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | : |
37 | SKAWA III WADOWICE | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-22 | 18:15 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
38 | WISŁA ŁĄCZANY | - | SKAWA II WADOWICE | 2024-05-23 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
39 | WISŁA BRZEŹNICA | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-22 | 18:45 | Orlik Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 5) | : |
40 | BOROWIK BACHOWICE | - | POBIEDR PASZKÓWKA | 2024-05-22 | 18:30 | Orlik (Bachowice, Dębowa 12) | : |
Kolejka: 9 w dniach 2024-04-25/2024-05-29
41 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-04-25 | 18:00 | Orlik Spytkowice (Spytkowice, Szkolna 14) | 0:0 |
42 | SKAWA II WADOWICE | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-29 | 18:15 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
43 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-29 | 17:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
44 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | SKAWA III WADOWICE | 2024-05-28 | 18:00 | Orlik Spytkowice (Spytkowice, Szkolna 14) | : |
45 | Pauza: SOSNOWIANKA STANISŁAW | - | RELAKS WYSOKA | 2024-05-29 | 17:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | : |
Kolejka: 10 w dniach 2024-06-05/2024-06-06
46 | SKAWA III WADOWICE | - | Pauza: SOSNOWIANKA STANISŁAW | 2024-06-05 | 18:15 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
47 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-06-06 | 17:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
48 | WISŁA BRZEŹNICA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-06-05 | 18:45 | Orlik Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 5) | : |
49 | BOROWIK BACHOWICE | - | SKAWA II WADOWICE | 2024-06-05 | 18:00 | Orlik (Bachowice, Dębowa 12) | : |
50 | POBIEDR PASZKÓWKA | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-06-05 | 17:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
Kolejka: 11 w dniach 2024-06-11/2024-06-12
51 | SKAWA II WADOWICE | - | POBIEDR PASZKÓWKA | 2024-06-12 | 18:15 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
52 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-06-12 | 17:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
53 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-06-11 | 18:00 | Orlik Spytkowice (Spytkowice, Szkolna 14) | : |
54 | Pauza: SOSNOWIANKA STANISŁAW | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-12 | 17:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | : |
55 | RELAKS WYSOKA | - | SKAWA III WADOWICE | 2024-06-12 | 17:00 | LKS Relaks Wysoka (Wysoka 12) | : |